ШариСЮРПРИЗ

ШариСЮРПРИЗ

 

Шар-сюрприз - це не просто куля великого розміру, але і спосіб здивувати всіх присутніх.
Шар-сюрприз діаметром 80 см всередині якого знаходиться близько сотні маленьких куль плюс конфетті, можна закріпити під стелею, де шар-сюрприз висить протягом усього свята, а в певний момент відбувається вибух шара сюрпризу та отримується ефект салюту з безлічі маленьких кульок і конфетті, а також яскравими емоціями. Хіба це не диво? .. маленький салют на честь вашого свята.  А також в шар-сюрприз можна запакувати подарунок наприклад м’яку іграшку, пляшку шампанського, букет квітів та багато іншого.
Використати шар-сюрприз великого розміру можна, наприклад, для урочистого відкриття будь якого свята, або прикрасити святковим салютом з маленьких кульок перший танець молодих на весіллі чи просто привітати оригінальним подарунком.
 “Чарівна кулька” пропонує декілька варіантів наповнення кулі-сюрпризу:
Наповнювач Вартість
1 в середині шара -сюрприз 100 маленьких кульок діаметром 5 - 7 см. 100 грн.
2 в середині шара -сюрприз 100 маленьких кульок діаметром 5 - 7 см. + конфеті. 150 грн.
3
 
4
в середині шара -сюрприз 100 маленьких кульок діаметром 5 - 7 см. + пелюстки троянд
Упакування подарунку в шар - сюрприз
200 грн.
 
50 грн.
 
Вибух шара -сюрприз відбувається за допомогою електронного детонатора на відстані, або за допомогою гострого предмета при контакті з кулею. Вартість детонатора 40 грн.
 
ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ ШариСЮРПРИЗ